Slide background
Slide background
Slide background

„Žiogeliai“ tarptautinio eTwinning projekto „Miracles of the game“ dalyviai

„Žiogelių“ grupės ugdytiniai aktyviai įsitraukė į eTwining projektą „Miracles of the game“. Projekto kūrėjos İclal ÖZDİL ir Deimantė Macikienė pakvietė vaikus ir pedagogus „keliauti“ į smagių žaidimų kelionę. Juk žaidimas ir yra vienas pagrindinių ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo metodų, jie lavina vaikų fizinio aktyvumo, emocinio pažinimo, socialinius ir pažinimo gebėjimus. Žaisdamas žaidimus vaikas atranda save ir prisitaiko prie aplinkos ir ją pažįsta, patiria daug emocijų (jaudulį, laimę, liūdesį, sėkmę ir pan.).Vykdydami projektą mes atradome žaidimo stebuklus, pasinaudodami  įvairiais žaidimais ir žaislais ir smagiai leidome laiką, vaikai patyrė daug džiugių emocijų. Projekto vykdymo laikotarpiu dalyviai atliko įvairius darbus: kūrė prisistatymo korteles, logotipus, kūrė partnerių žemėlapį. Na, o vaikai žaidė įvairius žaidimus (stalo, vaidmeninius, judriuosius, interaktyvius ir kt.), patys kūrė savo svajonių žaislus ir juos įgarsino. Smagu, kad tėveliai ir kolegos prisijungė ir pasidalino savo vaikystėje žaistais žaidimais ir žaislais, tai leido vaikams pažinti ir palyginti žaidimus praeityje ir dabartyje. Manome, kad projektas buvo sėkmingai įgyvendintas, tai liudija dalyvių bendri sukurti produktai: projekto pavadinimas, akrostinė poema, projekto dalyvių kalendorius bei galutinis produktas – projekto knyga, kurioje dalyviai kartu kūrė bendrą istoriją ir ją iliustravo. Projekto pabaigoje jo dalyviams (pedagogams ir vaikams) įteikti jų dalyvavimą liudijantys sertifikatai.

                                                 Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Deimantė Macikienė

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com