Slide background
Slide background
Slide background

„Žiemos olimpiada 2023“

       Šiemet, kaip ir ankstesniais metais, atsiliepėme į Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos kvietimą prisijungti prie jų organizuojamo respublikinio projekto „Ikimokyklinukų žiemos olimpiada 2024“. Projekto tikslai – tenkinti vaikų fizinio aktyvumo poreikį išbandant žiemos sporto šakas, skatinti ikimokyklinių įstaigų bendruomenių sveiką gyvenimo būdą žiemos metu.

    Sausio 18 d.  įstaigos kieme vyko „Ikimokyklinukų žiemos Olimpiados 2024“ atidarymas. Šventė prasidėjo judria, nuotaikinga eisena, simbolinės ugnies nešimas,  Sniego Senio Besmegenio mankšta. Šiose Olimpinėse žaidynėse vaikai išbandė savo jėgas šiose žiemos sporto šakose: biatlone, ledo rutulyje, akmenslydyje, rogučių sporte, olimpinių žiedų rungtyje, mėtimas į taikinį ir pan.  Mūsų žiemos Olimpinių žaidynių principas – svarbu dalyvauti, o ne nugalėti!

 

 

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com