„Žemės diena“

Branginti ir saugoti savo planetą Žemę svarbu kiekvienam iš mūsų. Kuo anksčiau apie tai kalbėsime ir rodysime pavyzdį, tuo sąmoningesni užaugs mūsų vaikai. Galvojant apie savo aplinką ir tvarumą reikia ne tik kalbėti, bet ir veikti.

Darželio bendruomenė aktyviai įsitraukė į įvairias veiklas. Vaikai švarino aplinką, mokėsi teisingai rūšiuoti atliekas, dalyvavo „Ekonovus“ Tvarumo akademijos pamokoje apie atsakingą rūšiavimą. Gaminant gaublius iš antrinių žaliavų, buvo ugdomas vaikų kūrybiškumas. Rūšiuojant šiukšles – skatinamas atsakingumas.

Didžiausio dėmesio ir bendruomenės įsitraukimo sulaukė avangardinių madų šou „Antras gyvenimas“. Tai buvo puikus būdas parodyti, kaip iš įprastų atliekų galima sukurti įspūdingus ir meniškus kūrinius. Demonstruodami aprangą iš antrinių žaliavų vaikai skatino visus susimąstyti, kad mada ir stilius gali būti tvarus, kad panaudoti daiktai gali atgimti kitose formose.

Saugokime Žemę, kurioje gyvename, nes kitos tokios nebus. Kviečiame pasigrožėti veiklų akimirkomis ir nuostabiais modeliais. 😊

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Kristina ir Živilė