Vaikų Velykėlės

Pintinėlėmis pilnomis margučių Radviliškio lopšelio-darželio „Kregždutė“ ugdytinius pasitiko Velykų bobutė ir Velykų kiškutis. Personažai pasidžiaugė gražia pavasario švente – Velykomis ir sveikino vaikus su artėjančiomis Vaikų Velykėlėmis. Velykų bobutė pasakojo vaikams apie Šv. Velykų prasmę, lietuvių papročius ir tradicijas, o kiškutis pamokė vaikus, kaip reikia velykauti ir priminė margučių spalvų reikšmę. Kiškutis ir Velykų bobutė pakvietė vaikus kartu šokti, dainuoti bei draugiškai parungtyniauti įvairiose estefetėse. Kiek vėliau vaikai skubėjo savo grupių aikštelėse ieškoti paslėptų margučių, juos rideno. Na, o šventę užbaigėme „Velykiniu kiškučių 2024“ bėgimu. Vaikai kupini geros nuotaikos, su šypsenomis veide draugiškai bėgo aplink darželį. Šventinio rytmečio personažai atsisveikino su vaikučiais iki kitų metų ir palinkėjo būti sveikiems ir laimingiems.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos D. Macikienė ir D. Margaitienė