Slide background
Slide background
Slide background

Trijų karalių dovanos

Per sniegą brenda Trys Rytų Karaliai

Su auksu, mira, smilkalais brangiais.

Tyli žvaigždė jiems uoliai rodo kelią,

Dangus nusėtas žiburiais smulkiais.

Trys Karaliai – sausio 6 d. švenčiama šventė, kuria tradiciškai pasibaigia kalėdinis laikotarpis. Tai žiemos švenčių pabaigtuvės. Šią dieną  „Žirniukų“ grupės ugdytiniai tapo Trimis Karaliais – Kasparu, Baltazaru ir Merkeliu, kurie aplankė visas lopšelio-darželio grupes, atnešė dovanų: mirą, auksą bei smilkalus. Visiems dideliems ir mažiems linkėjo puikių 2024 Naujųjų metų.

Dėkojame Radviliškio miesto kultūros centrui už gražią dovanotą Trijų karalių  šventę mūsų mažiesiems. Atvykę karaliai, papasakojo mažiesiems istoriją apie Trijų karalių šventę, atnešė dovanų: aukso, smilkalų ir miros, kurią patepė kiekvieną esantį salėje. Išvykdami – užgesino eglutės lemputes, primindami, kad baigėsi žiemos šventės.

 

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com