Slide background
Slide background
Slide background

„SVEIKATA VISUS METUS“

„Bitučių“, „Saulučių“ ir „Kačiukų“ grupių jungtinė komanda „Smalsučiai“ prisijungė prie Lietuvos neformaliojo švietimo agentūros (LINEŠA) organizuojamo projekto „Sveikata visus metus“. Projektas vyko visus 2023 metus. Kas mėnesį komanda gaudavo naują iššūkį – t.y. posakį apie sveikatą, kurį turėdavo vaizdžiai iliustruoti. Kartais tekdavo gerai pasukti galvas ir pasitelkti ne tik fotoaparatą, bet ir fantaziją. Džiugu, kad viskas pavyko, o gegužės mėnesio įgyvendintas iššūkis net buvo atrinktas prie geriausių darbų.

Dalyvavimas šiame projekte priminė, kad sveikata rūpintis reikia nuolat, kad sveiko gyvenimo pagrindai turi būti padedami kuo jaunesniame amžiuje, kad labai svarbi ne tik šeima, bet ir ugdymo įstaiga.

                                                                            „Smalsučių“ komanda

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com