STEAM veikla „Rieda linksmas kamuolys“

„Saulučių“ gr. ugdytiniai, žaisdami skirtingo dydžio, svorio kamuoliais grupėje, kūno kultūros salėje, lauke, aptarė, kad kamuoliai būna ir maži, ir dideli, kad jie ne tik toli rieda, bet ir šokinėja. Vartodami įvairias sąvokas dydžiui ir formai apibūdinti vaikai ugdė šnekamosios kalbos įgūdžius. Ridendami, mėtydami kamuoliukus, spalvindami jais obuolio trafaretus, mažieji įtvirtino sąvokas didelis – mažas, greitas – lėtas, minkštas – kietas, įvardino spalvų pavadinimus, ugdė(si) iniciatyvumo, skaičiavimo – matavimo, tyrinėjimo, santykių su suaugusiais ir bendraamžiais gebėjimus.

„Saulučių“ gr. ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Dalė J.