STEAM veikla „Kiškučių“ grupėje „Rudens spalvos“

Geriausia aplinką pažinti stebint, tyrinėjant, bandant, kuriant ir atrandant pačiam. Ruduo – įdomus ir turtingas metų laikas įvairia gamtine medžiaga.  „Kiškučių“ grupės vaikai per padidinamą stiklą tyrinėjo gamtinę medžiagą – samanas, akmenukus, gėlių žiedelius, lapus. Gamtinę medžiagą panaudojo kūrybiniams darbeliams, kūrė paveikslus „Rudens spalvos“ ant kartono lapelių bei grupės aikštelėje ant žemės. Taip vaikai įtvirtino augalų dalių pavadinimus: lapas, šakelė, žiedas, susipažino su medžių vaisių pavadinimais (kankorėžis, kaštonas), tyrinėjo lapų formas, skaičiavo rastus kaštonus, kartojo spalvų pavadinimus, samprotavo, ką galima sukurti iš gamtinės medžiagos. Vaikai dirbdami lavino smulkiąją motoriką, estetinį suvokimą, bei kūrybiškumo įgūdžius.

Lopšelio-darželio  „Kregždutė“ auklėtoja D. Macikienė

2020-10-14