STEAM eksperimentai „Kačiukų“ grupėje

Kai lauke už lango lijo lietus ir negalėjome žaisti lauke, nusprendėme  ir grupėje pabandyti paeksperimentuoti ir pastebėti, kaip visgi jis lyja iš debesų. Prisipylę į stiklainėlius vandens ir ant jo užpurškę putų čiupome pipetes ir pradėjome lašinti mėlyną vandenį. Visi  vaikai su nuostaba stebėjo kaip stiklainėlyje „lyja lietus“.

O vėliau, sugalvojome pasigaminti lavos lempą. Visi smalsiai stebėjo, ką į stiklainėlį pila auklėtoja, o kiek buvo džiaugsmo ir juoko, kai stiklainėlyje pradėjo šnypšti šnypščianti tabletė.

Įvairūs eksperimentai vaikams labai patinka, tai ne tik paįvairina dieną, bet ir sukelia daug gerų emocijų, juoko ir džiaugsmo vaikams, nes eksperimentų metu vaikai tampa mažaisiais tyrinėtojais ir atradėjais .

Lopšelio-darželio „Kregždutė“ „Kačiukų“ grupės auklėtojos Daiva Belevičienė, Vaiva Kavaliauskaitė

2020-11-20