Slide background
Slide background
Slide background

Radviliškio rajono ikimokyklinių įstaigų grupių ugdytinių dviratukų sportinė olimpiada „Mano ratai-buvo du“

     Atšilę orai ir vis skaisčiau šviečianti saulė iš „sąstingio“ prikėlė dviračių mėgėjus. Saulėtą gegužės 21 dieną   į mūsų įstaigos stadioną  su dviratukais atriedėjo gausus būrys Radviliškio rajono ikimokyklinio amžiaus vaikučių iš skirtingų ugdymo įstaigų : Šeduvos l/d., Baisogalos l/d., Radviliškio l/d. „Eglutė“, kur įvyko  sportinė olimpiada „ Mano ratai – buvo du“. Važiuoti dviračiu ne tik smagu, bet ir naudinga. Važinėjant  stiprėja kojų ir sėdmenų raumenys, kvėpavimo sistemos, širdies-kraujagyslių veikla. Tai puikus būdas grūdintis ir stiprinti imunitetą. Taigi  visi  apsivilkę patogią aprangą, užsidėję apsaugas, šalmus   atriedėjo smagiai parungtyniauti, pasimėgauti dviratuku sportu.

      Visi iškilmingai dalyvavo šventinėje eisenoje. Į svečius atvyko vaikų mylimas Amsius bei linksmieji personažai bezdžioniukas Aivis ir ančiukas Edis, kurie priminė vaikams saugaus važiavimo dviračiu taisykles, bei pademonstravo  savo gebėjimus.

        Visus svečius pasveikino  l/d. „Kregždutė“ direktorė Jolanta Pranevičienė, bei Radviliškio  raj. visuomenės sveikatos biuro direktorė Dovilė Eičinienė.

         Visos keturios komandos pristatė savo skanduotes apie dviratukų sportą, linksmai pasimankštino ir išsiskirstė atlikti įvairias rungtis. Visi buvo labai greiti, tiksliai ir saugiai važinėjosi dviratukais įveikdami įvairias kliūtis. Įveikę visas penkias  užduotėles visi buvo apdovanoti „aukso“ medaliais, atšvaitais bei kitomis dovanėlėmis. Vaikai buvo gerai nusiteikę, linksmi, pilni neišdildomų įspūdžių ir gerų emocijų.

       Mes supratome, kad dviračių sportas ir jo nauda organizmui akivaizdi ir neginčijama. Todėl sportinė-olimpiada „Mano ratai – buvo du“ paskatino  vaikų fizinį aktyvumą ir pagerino mūsų kūne vykstančių procesų veiklą. Šis  sportas yra naudingas  ne tik sveikatai ir gerai savijautai, bet ir gamtai.  

                                                              Ikimokykinio ugdymo mokytojos Edita B. ir Aiva G.

 

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com