Olimpinių vertybių ugdymo programos mokymai.

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) visoje šalyje įgyvendina misiją – skleisti olimpines idėjas Lietuvoje, organizuodamas olimpinio švietimo programas, projektus ir renginius. Radviliškio lopšelyje-darželyje „Kregždutė“ vyko Olimpinių vertybių ugdymo programos mokymai. Programos esmė – inovatyvus darbas su įvairaus amžiaus vaikais, paremtas olimpine filosofija, vertybėmis, simboliais ir fizinio aktyvumo veiklomis. Mokymų vadovės Auksė ir Roma pristatė olimpizmo idėjomis – pagarba, draugyste, tobulėjimu – pagrįstas veiklas ir padėjo mokytojoms kurti praktinius užsiėmimus naudojant OVUP leidinius. Pedagogės aktyviai dalyvavo mokymuose ir sužinojo naujų būdų vaikų kasdienei veiklai paįvairinti. Programa leidžia vaikams per sportą atrasti vertybes: draugystę, pagarbą, ir tobulėjimą.