Slide background
Slide background
Slide background

LTOK „Olimpinės kartos“ narys

Radviliškio lopšelis-darželis „Kregždutė“ oficialiai tapo Lietuvos Tautinio Olimpinio Komiteto „Olimpinės kartos“ narys.  „Olimpinės kartos” programoje dalyvauja ikimokyklinio ugdymo įstaigos ir bendrojo ugdymo mokyklos, integruojančios olimpines idėjas į ugdymo procesą. Programos pagrindą sudaro olimpinio švietimo idėjos, jos misija – ugdyti olimpiečius sporte ir gyvenime.  Jau antrus metus lopšelis-darželis „Kregždutė“ pateikia paraiškas ir aktyviai dalyvauja paskelbtuose konkursuose bei gauna numatytą finansavimą. Projekto „Mažojo olimpiečio kelionė“ metu siekiame ugdytiniams atskleisti olimpizmo idėjas, sporto vertybes, ugdyti kilnų ir garbingą elgesį sporte ir gyvenime, brandinant vaikų sąmonę, padėti susikurti olimpinės kultūros pagrindus, juos sieti su realiomis šiandienos gyvenimo situacijomis.

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com