Slide background
Slide background
Slide background

Kūrybinės dirbtuvėlės „Žiogelių“ grupėje „Kalėdinį žaisliuką aš kuriu“

         Artėjant gražiausioms metų šventėms, prisimename jų tradicijas ir papročius. Viena iš tradicijų Kalėdiniu laikotarpiu yra eglutės puošimas. Tad „Žiogelių“ grupėje gruodžio 11-12 dienomis vyko kūrybinės dirbtuvėlės. Mokytojos padėjėja Ilona pamokė vaikučius, kaip iš putų polistorolo burbulų pasigaminti pačius gražiausius Kalėdinius eglutės žaisliukus. Kurdami žaisliukus vaikai susipažino su priemonėmis, rinkosi spalvas, mokėsi komponuoti, derinti. Šios kūrybinės dirbtuvėlės įtraukė vaikus į kūrybinio pasirengimo šurmulį, suteikė daug džiugių emocijų ir įspūdžių. Na, o sukurti žaisliukai jau puošią grupės eglutę.

                                 Ikimokyklinio ugdymo vyresniosios mokytojos D. Macikienė, D. Margaitienė,  mokytojos padėjėja I. Buškienė

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com