KŪRYBINĖS DIRBTUVĖLĖS RADVILIŠKIO DAILĖS MOKYKLOJE

Balandžio 26 dieną „Kiškučių“ grupės vaikučiai lankėsi Radviliškio dailės mokykloje. Mus pasitiko mokytoja Rita Adomaitienė, kuri maloniai visus priėmė, aprodė mokyklą, papasakojo, ką vaikai veikia šioje mokykloje, kokiomis veiklomis užsiima. O vėliau buvome pakviesti į kūrybines dirbtuvėles – faktūrinę PAPJE MAŠE tapybą. Tapymas netradicinėmis priemonėmis vaikučiams labai patiko, suteikė daug gerų emocijų. Darbeliai gavosi labai gražūs ir originalūs.

Dėkojame mokytojai Ritai už smagiai praleistą laiką ir už galimybę išbandyti naują dailės techniką.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Roberta ir Aistė