Slide background
Slide background
Slide background

KONSTRUOJU, TYRINĖJU IR ATRANDU

Vasaros pradžia darželyje pažymėta ne tik žaidimais ir linksmybėmis, bet ir aktyviu įsitraukimu į projektinę  veiklą „Konstruoju, tyrinėju ir atrandu“ pagal vykdomą Radviliškio rajono vaikų socializacijos ir poilsio programą „Svajonių vasara“.

Ugdytiniai tapę mažaisiais architektais, naudojant tiek tradicines, tiek netradicines priemones tyrinėjo, ieškojo paslėptų daiktų iš kurių projektuodami statė įvairius statinius. O vėliau juos skaičiavo, lygino, matavo pagal aukštį, dydį, formą, spalvą ir tvirtumą.

Vaikai bendraudami ir bendradarbiaudami ne tik kūrė, bet ir drąsiai eksperimentavo, savarankiškai sprendė iškilusias problemas, o svarbiausia visi kartu džiaugėsi gautu puikiu rezultatu.   Konstravimo žaidimai ugdo ne tik vaizduotę, kūrybiškumą, bet ir loginį mąstymą, skatina tyrinėti, atrasti ir džiaugtis ugdymusi per žaidimą.

                                      Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Roberta T.

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com