“KIŠKUČIŲ” GRUPĖS UGDYTINIŲ APSILANKYMAS RADVILIŠKIO VAIŽGANTO PROGIMNAZIJOS STEAM LABORATORIJOJE

STEAM ugdymas – integralus, į kompleksišką tikrovės reiškinių pažinimą, pritaikymą ir problemų sprendimą kreipiantis ugdytinių gebėjimų ugdymas, gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos kontekste. STEAM skatina vaikų smalsumą, žingeidumą, norą dalyvauti ugdymo (-si) procese, lavina kūrybiškumą, kritinį mąstymą bei didina motyvaciją veikti ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Labai džiugu, kad mokyklos pavaduotoja ugdymui Vaida Apšegienė “Kiškučių” grupės ugdytinius pakvietė apsilankyti Radviliškio Vaižganto progimnazijoje STEAM laboratorijoje. Vaikučiai su nekantrumu norėjo sužinoti, kaip atrodo laboratorija, kokių yra prietaisų bei ką joje galima veikti. Mus labai šiltai priėmė ir visą laboratoriją aprodė mokytoja Natalija. Ji vaikučiams papasakojo, ką mokyklos mokiniai čia veikia, kuo užsiima, kokius tyrimus atlieka. Apžiūrėjus laboratoriją, mokytoja mus pakvietė atlikti eksperimentą “Pripūsk balioną kitaip”. Ugdytiniai susėdę poromis, bendraujant ir bendradarbiaujant atliko eksperimentą. Panaudojant dvi medžiagas sodą ir actą, pripūtė balionus. Eksperimentas labai patiko ir sukėlė daug gerų emocijų.

Norime padėkoti Radviliškio Vaižganto progimnazijos pavaduotojai ir mokytojai už šiltą priėmimą ir gerą bei turiningą laiką mūsų mažiesiems.

„Kiškučių“ grupės vyresnioji mokytoja Roberta T.