IŠVYKA Į STEAM LABORATORIJĄ

„Kiškučių“ ir „Žirniukų“ grupės ugdytiniai svečiavosi Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos STEAM laboratorijoje. Pradinių klasių mokytoja Milda Matonienė ir  gamtos mokslų mokytoja Vilma Andriušaitienė vaikus susipažindino su STEAM erdve ir gamino muilo burbulus. Užsiėmimo metu vaikai išsiaiškino, kokių ir kiek medžiagų reikės norint pagaminti muilo tirpalą. Džiugių emocijų suteikė ne tik gaminimo procesas, bet ir rezultatas, kuomet vaikai galėjo išpūsti patį didžiausią burbulą. Po to buvome pakviesti pamatyti ir pasidžiaugti mokyklos poilsio erdve rūsyje. Tad į darželį grįžome su puikiomis emocijomis ir įspūdžiais.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja A. Gilvickienė