Slide background
Slide background
Slide background

ETWINNING PROJEKTAS „MY COLORFUL WORLD“

2023 m. gruodžio – 2024 m. balandžio mėn. „Žirniukų“ ir „Kiškučių“ gr. ugdytiniai su ikimokyklinio ugdymo mokytojomis E. Korsakiene ir A. Gilvickiene dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte „MY COLORFUL WORLD“.

Projekto kūrėjos Nagihan Ün ( Turkija) ir Erika Korsakienė (Lietuva). Projekte dalyvavo partneriai iš Lietuvos, Turkijos bei Rumunijos. Projektas skirtas ikimokyklinio ugdymo vaikams ir ikimokyklinio amžiaus vaikams su specialiaisiais ugdymo(si) poreikiais. Projekto tikslas – taikant STEAM metodo elementus lavinti vaikų kūrybiškumą, kritinį mąstymą, vaizduotę, problemų sprendimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Projekto veiklų metu vaikų gebėjimai buvo lavinami visose penkiose STEAM srityse: gamtos mokslų – (S)cience, technologijų – (T)echnology, inžinerijos – (E)ngineering, meno – (A)rts, matematikos – (M)ath. Vaikai atliko bandymus, eksperimentus, tyrinėjimus. Ne vieną projekto veiklą vykdė kartu su projekto partneriais iš kitų šalių nuotolinių susitikimų būdų. Dalyvaudami projekto apklausose ir vaikai, ir mokytojai turėjo galimybę išsakyti savo nuomonę apie projektą, jo veiklas, o atsakymų suvestinės leido suprasti, kad projektas buvo naudingas ir vaikams ir pedagogams.

Ugdytiniai tyrinėdami, eksperimentuodami  turėjo galimybę veikti, bandyti, klysti. Taip jie patobulino savo pasiekimu STEAM srityse, o pedagogai patobulino savo bendrąsias ir profesines kompetencijas.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos E. Korsakienė ir A. Gilvickienė

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com