Slide background
Slide background
Slide background

eTwinning projektas „Feeling the Hearts-Feeding the Minds“

Nuo 2024 m. sausio 15 d. Radviliškio lopšelio-darželio „Pelėdžiukų“ grupės vaikai ir jų   Jurga Bložienė įsitraukė į eTwinning projektą „Feeling the Hearts-Feeding the Minds“. Šio projekto tikslas – ugdyti vaikų emocinį intelektą ir intelektualinius gebėjimus, stiprinant jų širdis meile ir gerumu, o protus – žiniomis.

Projekte dalyvavo vaikai iš trijų šalių: Turkijos, Lietuvos ir Lenkijos. Vaikai kūrė muziką dirbtiniu intelektu judindami savo kūną, skatindami fantaziją ir išradingumą. Paminėjo eTwinning dieną nuspalvindami eTwinning logotipą bei užrašą. Savo mamas sveikino vaikų pagamintomis gėlytėmis. Bendradarbiaujant su tėveliais vaikai kūrė ne tik linksmą vaisių lėkštę, bet ir kitus sveikus naminius patiekalus, taip demonstruodami sveikos mitybos ir sveiko maisto su šeima įpročius. Bendradarbiaujant su sveikatos centro specialiste vaikai aplikavo vandens lašą iš iškirptų vandens lašelių kuriuose nupiešti akcentai parodydami, kam reikalingas vanduo ir kur jis naudojamas. Žaidė didaktinį žaidimą,  aplikavo žemę ir sudėliojo debesėliui tinkamus lašelius. Bendradarbiaujant su kitomis darželio grupėmis dalyvavo „Žemės dienos šventėje“ bei demonstravo tėvelių, senelių sukurtus avangardo rūbus ir sukurtus 3D žemės rutulius. Išmoko rūšiuoti atliekas ir saugoti aplinką. Bendradarbiaujant su l/d grupėmis sukūrėme plakatą „Saugaus interneto diena“, kuris skatina saugų ir atsakingą elgesį internete. Bendradarbiaujant su projekto partneriais dalyvavo STEAM veiklose, kurdami skaičiukus ir raideles iš įvairių medžiagų. Vaikai lavino loginį mąstymą ir skatino smalsumą. Sukūrė bendrus produktus skirtus eTwinning dienai ir saugaus interneto dienai.

Dalyvavimas projekte buvo ne tik edukacinis, bet ir emocinis ugdymo kelias, padėjęs vaikams kurti teigiamus pokyčius savo aplinkoje. Mažieji dalyviai išmoko svarbių gyvenimo pamokų, o jų širdelės prisipildė šilumos ir gerumo.

                                                       Ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Jurga Bložienė

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com