„Drugelių“ grupės STEAM veikla pievoje

Saulėtą ir šiltą pavasario dieną „Drugelių“ grupės vaikučiai išėjo į parką. Šią savaitę ugdytiniai kalbasi ir plečia žinias apie įvairų ir įdomų vabzdžių ir kitų smulkių vabalėlių gyvenimą. Vaikai susipažino su drugelių gyvenimo ciklu bei formavo savyje suvokimą apie gyvosios gamtos kaitą. Ieškojo atsakymų į klausimus: kaip gimsta drugeliai, kaip jie atrodo, kokios jų spalvos. Visa tai išsiaiškinę natūralioje gamtoje ieškojo ir kūrė ,,Drugelius pievoje“ iš įvairiaspalvių pavasario gėlių. Puošė nupiešto drugelio sparnus pievoje rastomis gėlytėmis, skaičiavo kiek gėlyčių tilpo ant drugelio sparnų. Gamtoje ugdytiniai įsiklausė į vabzdžių skleidžiamus garsus, juos pamėgdžiojo. Vykdoma veikla vaikams suteikė ne tik naujų žinių, bet ir skatino aktyviai bendrauti ir bendradarbiauti, o taip pat motyvavo atidžiau tyrinėti aplinką, skatino rūpintis smulkiais gyvūnėliais, gerėtis pievos grožiu.

L/d „Kregždutė“ pedagogė Edita Butnorienė