„Drugelių“ gr. ugdytinių edukacija“ Sapnų gaudyklės“

Įspūdinga patirtis. Balandžio 23 dieną „Drugelių“ grupės vaikai vyko į Radviliškio miesto Dailės mokyklos turėjo neįkainojamą galimybę išreikšti savo kūrybiškumą ir pasididžiavimą savo darbais. Mokytoja Dalia Morkienė suteikė jiems žinias apie sapnų gaudyklių istoriją ir mokė, kaip jas gaminti. Naudojant spalvotą popierių ir plunksneles, vaikai sukurė savo unikalias sapnų gaudykles. Įdomi ir kūrybiška veikla vaikams. Gamindami savo sapnų gaudyklę, jie ne tik išreiškia savo kūrybiškumą, bet ir mokosi apie kultūrinį paveldą bei tradicijas. Tai puikus būdas skatinti jų fantaziją ir meno sugebėjimus, o galų gale – turėti unikalią ir simbolišką dekoraciją savo kambariui. Vaikai buvo įtraukti į kiekvieną etapą, nuo dizaino iki gamybos. Tai ne tik įdomus rankdarbis, bet ir puikus būdas skatinti vaikų kūrybiškumą bei fantaziją. Tikimės, kad šios sapnų gaudyklės jiems atneš tik pačius gražiausius sapnus!

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos  Kristina M., Edita B.  ir Aistė J.