Slide background
Slide background
Slide background

„Boružėlių“ grupės ugdytinių kelionė į „Raibą plunksną“

            Įgyvendinant Radviliškio rajono visuomenės sveikatos rėmimo specialiąją programą „Boružėlių“ grupės ugdytiniai vyko į edukacinę kelionę „Raibą plunksną“. Gyvūnų ir paukščių pilnoje sodyboje vaikai turėjo progą gyvai pamatyti naminius gyvūnus ir paukščius, susipažinti su dar nematytomis jų rūšimis, pamaitinti, palesinti, paliesti. Puikus oras, šalia esantys ne tik ugdytojai, bet ir tėveliai, sudarė sąlygas vaikams saugiai jaustis ir aktyviai tyrinėti supančią aplinką. Matėme įvairių graužikų, naminių ir vandens paukščių, tvartelio gyventojų ir kitų gyvūnų. Buvo įdomu ne tik juos stebėti, bet ir išgirsti balsus. Bandėme susišnekėti ir juos pamėgdžioti. Visi labai džiaugėmės, kai karališkasis povas išskleidė savo uodegą ir leido savimi pasigrožėti. Apžiūrėję gyvūnus, vaikai pramogavo vietinėje žaidimų aikštelėje, skaniai valgė darželio pietus ir vaišinosi tėvelių paruoštomis vaišėmis. Varpeliai sukvietė į paskutinę pamoką, kurioje atsisveikinome su priešmokyklinukais.

      Dėkojame visiems prisidėjusiems, kad ši kelionė įvyktų ir būtų pilna džiaugsmo, rūpesčio ir šilumos.

          Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Edita Ž.

 

 

 

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com