„Boružėlių“ grupės edukacinė išvyka „Kelionė labirintais“

„Boružėlių“ grupės vaikai per mokslo metus paaugo, sustiprėjo, daug ko išmoko ir yra pasiruošę ne tik darželyje, bet ir plačiau patyrinėti supantį pasaulį. Pavasario oras, sužaliavusi gamta ir nuostabios Velžių kaimo apylinkės sudarė vaikams sąlygas natūroje stebėti ežerą, kalną, pievą, mišką. Radome me žolę, gėlę, medį, krūmą, skruzdėles ir sraigę, antį ir gulbes. Įvardinome gėlių spalvas, lapelių formas, matėme labai aukštus medžius ir žemą žolę. Aplankėme netoliese įkurtą labirintą bei basų kojų taką. Klausėmės gamtos ir vėjo gaudyklių garsų. Judėjome pagal planą, patyrėme bendravimo, bendradarbiavimo ir judėjimo džiaugsmą. Atsisveikinome su į mokyklą išeinančiu draugu. Stengėmės mandagiai elgtis kavinėje.

Vaikai patyrė daug įspūdžių, pastebėjo ir mokėsi pavadinti daug žinomų ir naujų aplinkos objektų, garsų, kvapų. Į darželį sugrįžome pavargę, bet ir labai laimingi.

„Boružėlių“ grupės pedagogė E. Žukauskienė