„ATEITIES INŽINIERIŲ SUVAŽIAVIMAS“

Balandžio 25 d. Panevėžio lopšelyje-daželyje „Dobilas“ vyko šalies priešmokyklinio amžiaus vaikų ir mokytojų konferencija „Ateities inžinierių suvažiavimas“. Vaikų konferencijos tikslas – pasidalyti patirtimi inovatyviai pristatant vaikų įgyvendintus inžinierinius projektus.

Mūsų lopšelį- darželį „ Kregždutė“ atstovavo „Žirniukų“ grupės ugdytiniai: Miglė Romaraitė, Paulina Petrošunaitė, Rokas Janužas, Žygimantas Ragauskas, Nojus Onaitis ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Erika Korsakienė. Ugdytiniai konferencijoje pristatė pranešimą „Mes mažieji architektai“, kuriame pasidalino grupės inžineriniais projektais ir respublikiniais apdovanojimais STEAM inžinerijos srityje.

Dėkojame konferencijos organizatoriams už galimybę ugdyti vaikams pasitikėjimą savimi bei savo galimybėmis, konferencijoje kūrybiškai pristatant įgyvendintus inžinerinius projektus. Ačiū už įdomias praktines edukacines veiklas, kurių metu vaikai turėjo galimybę pasigaminti obuolių pyragą, karštus sumuštinius bei vaisių vėrinukus. Dėkojame už padėkas ir dovanas, kurias panaudosime naujiems inžineriniams statiniams.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Erika K.