Slide background
Slide background
Slide background

Akcija „Gerumo daigelį auginkime“

                   Radviliškio lopšelio-darželio „Kregždutė“ bendruomenė gruodžio mėnesį dalyvavo akcijoje „Gerumo daigelį auginkime“ – rinko daiktus ir aukojo beglobiams kačiukams. Dėkojame visiems bendruomenės nariams, kurie prisidėjo prie šios akcijos. Gausiai Jūsų suaukoti daiktai: maistas, kraigas, palutės, žaisliukai iškeliavo į VŠĮ Radviliškio beglobiai. Darželyje apsilankę kačiukai pradžiugino mažuosius. Džiugu, kad jau nuo mažų dienų mes mokomės patys ir mokome ugdytinius pasidalinti gerumu su silpnesniais, alkstančiais mažaisiais miesto gyventojais – kačiukais.

                                   Tegul Naujieji Metai pripildo mūsų širdis švelnumu, atjauta bei gėriu.

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com