Mūsų įstaigoje jau 7 metus vykdoma projektinė eTwinning veikla. Sveikiname lopšelio-darželio ikimokyklinio ugdymo mokytojas: Jurga B., Erika K., Deimantė M., Dalia M., Ieva P., Roberta T., Edita Ž.   už veiklą 2023 m. eTwinning projektuose. Net 8 projektams buvo suteiktas Europos kokybės ženklas. Europinis kokybės ženklelis suteikiamas tiems projektams, kurie pelnė aukščiausią įvertinimą tarp nacionalinius kokybės ženklelius gavusių projektų. Šie projektai – tai sėkmingo europinio bendradarbiavimo pavyzdžiai.

Džiaugiamės, kad mūsų ugdytiniai, dalyvaudami įvairiose projekto veiklose, gali bendrauti, bendradarbiauti su kitų šalių mokiniais, ir drauge atlikdami bendras užduotis, pamatuoti savo gebėjimus, stebėti, ko ir kaip mokosi vaikai kitose šalyse.