Slide background
Slide background
Slide background

SAUSIO 13-OJI – LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA

           Laisvės gynėjų dieną visa darželio bendruomenė paminėjo prisijungdama prie pilietinės iniciatyvos „Pergalės šviesa“ ir ankstų rytą darželio languose įžiebė atminimo žvakeles – gyvybės, šviesos, vienybės ir atminties simbolį.

          Visi kartu susirinkę į salę nešini trispalvėmis, tradiciškai uždegėme žvakutes ant neužmirštuolės žiedo, giedojome Tautišką giesmę taip pagerbdami mūsų tautos didvyrius, kurie drąsiai kovojo ir žuvo už mūsų LAISVĘ.

            Įvairių kitų veiklų metu vaikučiai buvo supažindinami su Sausio 13-osios įvykiais bei ugdomas supratimas, kas yra LAISVĖ ir dėl ko ši diena yra labai svarbi mums visiems. Sausio 13-oji – diena, kurios niekada neužmiršime…

                      Ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Roberta T.

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com