Slide background
Slide background
Slide background

„Jauku, ramu ir kvepia laukimu“ Advento vakaras „Žirniukų“ grupėje

Gruodžio 18 d.vakaras buvo pilnas jaukumo ir šilimos, nes tikrosios Šv. Kalėdos ateina tyliai, o nuoširdumo ir grožio turime tiek, kiek susikuriame patys. Šį vakarą nuoširdumą ir grožį kūrė Radviliškio Lizdeikos gimnazijos savanorės Akvilė Korsakaitė ir Klaudija Barauskaitė.

Prisiminę advento tradicijas ir šio laikotarpio prasmę visi kartu su nuoširdžiais linkėjimais sukūrė advento vainiką ir sustoję ratu, susikibę rankomis, nusišypsoję ir taip tarsi uždegdami po mažą žiburėlį kiekvieno širdyje, klausėmės jautrios Akvilės atliekamos giesmelės.

 

„Žirniukų“ grupės tėvelių vardu tariame ačiū Akvilei ir Klaudijai. Džiaugiamės ir žavimės jaunais žmonėmis, jų iniciatyvomis ir atviromis širdimis.

 

 

 

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com