Slide background
Slide background
Slide background

eTwinning projektas „We are special, we are aware of you“ „Boružėlių“ grupėje

       2023 m. rudenį „Boružėlių“ grupės ugdytiniai kartu su mokytoja Edita bei pagalbos mokiniui specialistėmis logopede Ieva ir judesio korekcijos specialiste Asta įsijungė į eTwinning projektą „We are special, we are aware of you“ („Mes esame ypatingi, mes žinome apie jus“). Projekte dalyvavo Turkijos, Graikijos ir Lietuvos ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų ugdytiniai ir pedagogai, kuriose ugdosi specialiųjų poreikių turintys vaikai. Projektas apjungė 75 ugdytinius ir 14 mokytojų.

    Projekto dalyviai tarėsi ir vykdė tokias pat arba panašias veiklas savo mokyklose, o po to dalinosi įspūdžiais, mintimis, įdėjomis eTwinning platformoje. Projekto partneriai iš Turkijos ir Graikijos minėjo neįgaliųjų dieną, o mes papasakojome apie pas mus minimą Tolerancijos dieną. Kalėdų švenčių proga kūrėme ir siuntėme vieni kitiems Kalėdinius sveikinimus. Mus labai nudžiugino siuntinys iš Turkijos su vaikų kurtais atvirukais ir saldumynais. Informacinių technologijų pagalba vieni kitiems pristatėme savo miestus, tradicinius menus, žiemos linksmybes. Pasidalinome savo patirtimi žemės tausojimo, perdirbimo srityje. Visi kalbėjome apie saugų internetą ir bendrai išrinkome šio projekto saugaus interneto logotipą. Projektą užbaigėme bendru projekto dalyviu kūriniu, kurį sujungę į vieną bendrą darbą sukūrėme žaismingą ir spalvotą piešinį.  Projekte dalyvaujantys pedagogai aktyviai bendravo programėlės WhatsApp pagalba. Taip raštu dalinomės idėjomis, siuntėme vieni kitiems informaciją, buvo organizuojami vaizdo susitikimai. Pedagogai prisistatė vieni kitiems, pasidalino savo mintimis apie eTwinning platformą, sukūrėme baigiamąjį darbą – keleto puslapių laikraštį, kuriame pasidalinome projektinių veiklų aprašymais ir vaizdais.

    Dalyvaudami projekte „Boružėlių“ grupės ugdytiniai turėjo galimybę stebėti kitų šalių vaikų veiklas, susipažinti su Turkijos ir Graikijos miestais, patys pristatyti savo šalies tradicijas, dalyvauti bendroje meninėje veikloje. Projektinė veikla praturtino kasdienę veiklą, vaikams suteikė teigiamų emocijų – ypač smagu buvo dovanoti ir gauti dovanų.

Interaktyvi knyga: https://read.bookcreator.com/AO8mcLeEn0RlzTFBmbphvP3l73G3/UYV96K78Q8qn3winkz9xpw/GGOVyhTVRMCSbrJfI05ZbA

 

                                                                               „Boružėlių“ gr. mokytoja Edita ir logopedė, spec. pedagogė Ieva

 

 

 

 

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com