Slide background
Slide background
Slide background

eTwinning projektas „Healthy food, healthy mood“

„Boružėlių“ grupės ugdytiniai kartu su jais ugdančia specialiąja pedagoge Ieva dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte „Healthy food, healthy mood“ („Sveikas maistas, sveikas protas“). Projekte dalyvavo 12 pedagogų iš 5 Europos šalių: Rumunijos, Graikijos, Moldovos, Sakartvelo ir Lietuvos, ugdytiniai nuo 3 iki 14 metų. Jis vyko spalio-gegužės mėn. Projekto metu vaikai susipažino su sveiko maisto produktais, sveiko maisto piramide, patys gamino ir ragavo keletą sveiko maisto produktų ir patiekalų, susipažino su taisyklėmis prie stalo, mokėsi jį serviruoti. Vaikai kūrė žiemos paveikslus savo lėkštėje, kuriuos paskaunauti išties buvo smalsu ir be galo skanu. Savo projekto partneriams – draugams iš Rumunijos l/d ugdytiniai siuntė Kalėdinius atvirukus. Tik labai gaila, kad dėl neaiškių priežasčių, ugdytinių  nepasiekė sveikinimai iš Rumunijos Sučavos miesto mokyklos mokinių. Projekto metu vaikai stebėjo ir pildė vandens išgėrimo per savaitę dienoraštį. Šaunu, kad į šį stebėjimo procesą įsitraukė grupės mokytojos ir tėvai. Taigi, padarėme išvadą, kad dauguma „Boružėlių“ grupės ugdytinių, per dieną vidutiniškai išgeria po 4 stiklines vandens, pagal jų amžių tai yra pakankamas kiekis. Šio tarptautinio projekto metu aktyviai veikė ne tik vaikai, bet ir pedagogai. Teko kūrybiškai ir įdomiai pritaikyti projekto partnerių numatytas veiklas, kad vaikai patirtų sėkmę, mokymosi džiaugsmą, o kartu ir įgytų naujų įgūdžių.

                                                                           Logopedė, specialioji pedagogė Ieva

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com