Slide background
Slide background
Slide background

DIDYSIS „LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNIŲ FESTIVALIS 2024“ PANEVĖŽYJE

   Gegužės 18 d. Panevėžio lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos mažųjų žaidynės projekto III-iasis etapas – respublikinis „Lietuvos mažųjų žaidynės” festivalis. Šiemet vyko 10-osios mažųjų žaidynės, tad simboliškai festivalio projekto dalyviai ne tik sportavo, bet ir šventė aktyvios bendruomenės gimtadienį. Panevėžyje susitiko 40 ikimokyklinio įstaigų komandų (t.y. 240 mažųjų sportininkų) ir 80 pedagogų. Festivalio metu vaikai išbandė 10 smagių užduočių, atskleidžiančių kelių sporto šakų ypatumus, ir parodė projekto metu įgytus fizinius gebėjimus. Į LTMŽ gimtadienio šventę pasveikinti vaikų ir palinkėti jiems sėkmės sportuojant, atvyko Panevėžio „Lietkabelio” krepšininkas G. Maldūnas.

    Mūsų lopšelį-darželį ,,Kregždutė“ atstovavo vaikai iš ikimokyklinio ugdymo grupių „Drugeliai ir „Žirniukai“ su mokytojomis Edita ir Erika. Festivalio uždarymo metu vaikai buvo apdovanoti Lietuvos mažųjų žaidynės medaliais, padėka ir dovanomis. Projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė. Organizuoja – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija. Projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija. Ikimokyklinis ir priešmokyklinis amžius – palankiausias formuoti įgūdžius, įpročius ir taip pat fiziškai aktyvaus gyvenimo nuostatą. Projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės“ – puiki priemonė skatinti fizinį aktyvumą ir pozityvų požiūrį į fizinį ugdymą bei sportą, supažindinti su garbingo varžymosi idėjomis, bendravimo bei bendradarbiavimo galimybėmis.

 

                                                     Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Edita B. ir Erika K

.

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com